BLACK STUDIO

O Mnie

Każdy z nas w swoim krótkim życiu wypełnia pewną lukę w przestrzeni społecznej. Mówi się, że gdzieś we wszechświecie znajduje się nasze miejsce, musimy je tylko odkryć, by móc odnaleźć w nim swoje prawdziwe JA.

Droga, która do niego prowadzi to życie, które codziennie sami kreujemy, prowadzimy według własnych reguł dostosowując się do tych stworzonych przez innych na potrzeby ogółu.

 

W pewnym okresie swojego życia doszedłem do etapu, w którym sam chciałem odpowiadać za swoje błędy, sukcesy, porażki, zmiany i rozwój.  Wybrałem fotografię jako język porozumienia, za pomocą którego odnajdę się w każdej sytuacji na wielu płaszczyznach życia. Fotografię traktuję jako narzędzie rozwoju duchowego, ponieważ mentalnie poszerza moje horyzonty,  wyostrza poczucie estetyki i pozwala odkrywać moją lepszą stronę.

Dzięki niej zrozumiałem, że to jest jedno z nielicznych mediów które pozwoli mi nie tylko się rozwijać, zarabiać na swoje życie, zachcianki, potrzeba ale przede wszystkim istnieć. I nie tylko na chwilę, na zawsze.

Nadal poszukuję niszy w której mógłbym spełniać się zawodowo. Na chwilę obecną najbliższa jest mi fotografia reklamowa i prawdopodobnie w tym kierunku będę podążał. Od dzieciństwa fascynowały mnie podróże zawodowych fotografów z National Geographic i jedno wiem na pewno – to jest mój cel numer 1 w najbliższym czasie.  Żyć, podróżować, fotografować, zarabiać ciesząc się najmniejszymi drobnostkami oraz otaczającym nas pięknem przyrody.

Kontrolowanie siebie i swoich pragnień jest naprawdę trudne, zwłaszcza kiedy swoją ścieżkę wyznaczyliśmy pod prąd. Pocieszające jest to, że na naszej drodze zawsze pojawi się ktoś, kto nas bardzo dobrze rozumie. Ten ktoś potrafi dać tak ogromnego kopa motywacyjnego, że wszystko co nie możliwe do tej pory nagle pojawia się w zasięgu naszej ręki od tak! I za to Ci wielkie dzięki! Bez wsparcia pewnych osób nawet najmniejsze drobnostki byłyby wiecznym niedoścignionym marzeniem…

W mojej pracy stawiam na jakość i detal. Lubię kiedy tworzona forma przyciąga wzrok nowymi rozwiązaniami, zgraniem kolorów czy konceptem. Ważnym aspektem jest również nowoczesność i świeżość, która bez problemu odnajdzie się na dzisiejszym rynku fotografii. Jeżeli moja treść przemawia do Ciebie, zapraszam do kontaktu. Na pewno wspólnymi siłami stworzymy coś z czego razem będziemy dumni.

 

 

 

 

 

 

 

Video - Konrad Bąk

 

 

Bartlomiej Kopczynski

Bartłomiej Kopczyński

BLACK STUDIO